تبلیغات
فارسی 1 - خبر جدید از پخش سریال فرار از زندان در شبكه ی فارسی 1
تبلیغات
موضوعات سایت
عكس های منتخب

آخرین مطالب ارسالی
خبر جدید از پخش سریال فرار از زندان در شبكه ی فارسی 1

این سریال فرار از زندان هم اینجور که معلومه باید سریال خوبی باشه چون همه دور برداشتن برای دوبله و پخش سریال.
کانال فارسی1 هم به جمع پخش کنندگان فرار از زندان پیوست و آگهی پخش به زودی رو در سایت خودش قرار داد.
چیزی که جالبه ما بعد از 30 سال امکان مقایسه بین یک سریال رو در چند رسانه میتونیم داشته باشیم و انحصاری بودن سیمای میلی در هم شکسته شده و این امتیاز خوبی برای ما به عنوان بیننده است.

1- پخش سریال در ویدئوکلوب.

2- پخش از شبکه 3 سیما.
3- پخش از فارسی 1
بطور حتم فارسی1 در دوبله این سریال نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه چون گویندگان ضعیفی داره ، فقط میمونه صحنه هایی که در ایران سانسور میشه که البته کانال فارسی1 هم سانسور میکنه ولی کمتر از ایران سانسور داره.

این دیگه بستگی به سلیقه بیننده داره که بخواد از کدوم رسانه سریال رو تماشا کنه.
همه افراد تلاش می کنند تا به نحوی از زندان خارج شوند اما Michael Scofield تمام تلاش خود را می کند تا به زندان راه یابد. برادر وی که متهم به قتل شده است و در آستانه اعدام قرار دارد کاملا بی گناه است و Michael با به کار گرفتن حیله های مختلف سعی در وارد شدن به زندان و نجات برادرش دارد.
شما از همان قسمت اول به صورت کامل شگفت زده می شوید و با ایده های جالبی که در سریال بکار رفته است که حتی فکرش را نمی کردید مواجه می شوید.
در مورد داستان سریال باید بگم که داستان از اونجایی شروع می شه که قهرمان داستان “مایکل” خودش یک کاری می کنه که عمداً بیفته زندان.
بله خودشو عمداً می فرسته زندان تا بتونه برادر بیگناه خودشو نجات بده! برادرش قراره که تا چند وقت دیگه به خاطر قتلی که انجام نداده اعدام بشه و اون با برنامه ریزی دقیق قبل از اینکه خودشو بندازه زندان نقشه کامل فرارش رو می کشه! فصل اول این سریال راجع به تلاش فرار مایکل و برادرش و چند تا زندانی دیگه است ولی به قول خود تولید کنندگان سریال “فرار تنها اولشه!!”

ساعات پخش سریال فرار از زندان در فارسی1 به زودی در سایت قرار خواهد گرفت

··▪▪••●●جهت مشاهده بقیه عکس ها به[ادامه مطلب ] مراجعه کنید●●••▪▪··
....................................................................................................................................
نوشته :فارسی 1 | تاریخ :جمعه 14 اسفند 1388 | نظرات []

برچسب ها
تبلیغات